• 83-314 Somonino, Ostrzyce, Ul. Droga Kaszubska 8A
  • Rezerwacje:
  • +48 (58) 684 18 77
  • recepcja@ustolema.pl

Wesela na Kaszubach

Są w życiu chwile, które powinnyśmy celebrować w szczególnie wyjątkowy sposób. Taką chwilą jest właśnie ślub, dlatego warto zadbać o niezapomnianą oprawę tego dnia. Chętnie Wam w tym pomożemy i zorganizujemy wesele marzeń w przepięknej scenerii Kaszub.

Dysponujemy dwiema salami: salą restauracyjną dla 100 osób oraz nowo powstałą salą biesiadną dla 120 osób. Dodatkowo istnieje możliwość zakwaterowania 100 osób w pokojach, apartamentach i domkach.

Nasza nowa Sala Biesiadna jak i Stolёmowa restauracja to doskonałe miejsca na przyjęcia w gronie najbliższych. Aranżacje sal zainspirowane są stylem kaszubskim w nowoczesnym wydaniu. Ciepła kolorystyka (beż i czerwień) oraz akcenty dekoracyjne w postaci wzorów nawiązujących do tradycyjnego haftu kaszubskiego sprawiają, że wnętrza sali są przytulne, subtelne, a przy tym eleganckie. W sali biesiadnej dodatkowe elementy w postaci cegły, czarnego kamienia oraz ciemnych zasłon dają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Sala jest przestronna i efektownie oświetlona, dzięki czemu idealnie nadaje się na wesele i inne uroczystości rodzinne. Jednak największym atutem tego miejsca jest taras, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro Ostrzyckie.

Serwujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz kaszubskiej. Posiadamy również specjalne dania dla dzieci. Przedstawione menu należy traktować wyłącznie jako wstępną propozycję i podstawę do dalszych ustaleń. Ostateczne menu, godziny wydawania posiłków, ustawienie stolików, wystrój sali i inne kwestie organizacyjne ustalane są indywidualnie według preferencji i oczekiwań klienta.

Cena przyjęcia weselnego obejmuje:

- konsumpcja zgodnie z wybranym menu,
- pełna obsługa i podstawowy wystrój sali: (obrusy, pełne nakrycie, serwetki, świece)
- apartament dla Młodej Pary,
- tradycyjne przywitanie nowożeńców chlebem i solą,
- przywitanie gości lampką wina musującego,
- firmowa niespodzianka dla Młodej Pary.

We własnym zakresie zapewniają Państwo oprawę muzyczną, napoje, alkohole, ciasta oraz dodatkowy wystrój. Istnieje możliwość zakupu alkoholi i napojów w naszej restauracji wg indywidualnej kalkulacji. Nie pobieramy opłaty za schłodzenie i serwowanie alkoholu.

Dodatkowo proponujemy szereg atrakcji kulinarnych podczas wesela:

-dzik pieczony podany z kaszą gryczaną i sosem myśliwskim,
-udziec wieprzowy podany z kapustą zasmażaną i sosem żurawinowym,
-indyk faszerowany z sosem żurawionym,
-kaszubski stół wiejski z wędlinami i rybami /swojskie wędliny, szynki, zylc, salceson,
ryby wędzone, śledź z zalewie octowej/,
-bufet owocowy,
-dodatkowy bufet dań ciepłych np. żeberka w miodzie, wątróbka z jabłkami i żurawiną,
pierogi z gęsiną z sosem kurkowym, goloneczki na kapuście, kaczka na kapuście z jabłkami – kalkulacja indywidualna uzależniona od cen w wybranym okresie.

  • Noclegi i Poprawiny

  • Wesele w Restauracji

  • Sala Biesiadna

83-314 Somonino, Ostrzyce
Ul. Droga Kaszubska 8A

+48 (58) 684 18 77

recepcja@ustolema.pl


Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymać ekskluzywne zniżki i informacje o promocjach.