Centrum Rekreacji u Stolëma

Rezerwacja

calenderbild
calenderbild
 

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o wszystkich ofertach.

Wczasy Odchudzające Na Kaszubach

pliki/uStolema/Pliki/WCZASY ODCHUDZAJACE/Wczasy Odchudzajace 2.jpg

Chcesz się odchudzać ale nie wiesz od czego zacząć? Zrób pierwszy krok – przyjedź  na tygodniowy pobyt na Kaszuby na Wczasy Odchudzające. Pod okiem specjalistów, nauczymy Cię jak ćwiczyć, jakich produktów nie powinno zabraknąć w Twojej diecie, jak komponować posiłki i jak zadbać o ciało.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty Tanie Wczasy Odchudzające.

Nasze wczasy odchudzające, to indywidualnie dobrana dieta połączona ze sporą porcją ruchu aktywnie wspomagającego skuteczne odchudzanie. Naszym celem jest zaszczepienie w każdym naszym Gościu chęci na zdrowe, pełne energii, radości i wspaniałego samopoczucia życie. Pragniemy by nasze wczasy odchudzające nie kończyły się wraz z wyjazdem Gości.

Polecamy wczasy odchudzające oparte na trzech różnych programach dietetycznych, bez katowania organizmu rygorystyczną dietą. Zapewniamy pełnowartościową dietę redukcyjną składającą się z 5 posiłków dziennie o wartości energetycznej 1300kcal, 1600 kcal, lub 1800 kcal.  Dobór kaloryczności diety dokonywany jest indywidualnie podczas konsultacji z dietetykiem.  

Gwarantujemy codzienne aktywne ćwiczenia fizyczne z instruktorem m.in. poranne przebudzenie, Nordic Walking, zajęcia fitness tj. Zumba, Fit Ball, Joga oraz możliwość korzystania z urządzeń w sali fitness. Duża porcja ruchu w połączeniu z nielimitowanym korzystaniem z Strefy Spa & Wellness i odpowiednią dietą są najlepszą receptą na skuteczne odchudzanie.

Stolёmowe wczasy odchudzające mają na celu zachęcić do zmiany złych nawyków żywieniowych, nauczyć prawidłowego wykonywania ćwiczeń i dbania o formę fizyczną. Nasze wczasy zdrowotne to nie głodzenie organizmu niskokaloryczną dietą, a zgubione kilogramy to nie tylko odwodnienie organizmu. Wczasy są bodźcem do rozpoczęcia zmiany w swoim życiu, niech nowe przyzwyczajenia kiełkują po zakończeniu pobytu.

POBIERZ OFERTĘ WCZASY ODCHUDZAJĄCE

Aktywnie - czyli zdrowo! U Stolёma to miejsce dla Ciebie...

Centrum Rekreacji "u Stolëma"
Ostrzyce, 83-314 Somonino
ul. Droga Kaszubska 8a,

(58) 684 18 77
recepcja@ustolema.pl
Pensjonat u Stolema

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: r4y.pl