Centrum Rekreacji u Stolëma

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o wszystkich ofertach.

Strefa Spa

pliki/uStolema/Pliki/Spa/SPA Nowosci/Masaz3.jpg

Centrum Rekreacji U Stolëma to odprężenie dla ciała i wyciszenie dla umysłu. Niedosypianie, nerwowe sytuacje, zanieczyszczone powietrze, nieprawidłowa dieta – wszystkie te czynniki negatywnie wpływają na zdrowie człowieka. Wizyta w naszej strefie SPA na Kaszubach pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację. Oferujemy doskonały wypoczynek dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i dla tych, który marzą, aby rozpłynąć się w słodkiej bezczynności. W naszej części Spa & Wellness można skorzystać z:

- sauny suchej,
- jacuzzi Bahama,
- masaży relaksacyjnych,
- groty solnej,
- kapsuły spa,
- zabiegów rehabilitacyjnych.

 

Sauna Sucha
Miejsce w strefie SPA przeznaczone do jednoczesnego użytku przez 8 osób. Pozwala skutecznie oczyścić organizm z toksyn oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Podczas jednej wizyty można stracić około 300 kalorii! Korzystanie z sauny poprawia ponadto pracę serca, reguluje skoki ciśnienia i poprawia krążenie. Jest to również doskonały sposób na zahartowanie ciała – regularne wizyty wzmacniają układ immunologiczny. Aby cieszyć się z możliwości jakie daje pobyt w naszym obiekcie warto pamiętać o kilku zasadach. Nie należy korzystać z sauny z pełnym żołądkiem czy po spożyciu alkoholu. Przed wejściem do pomieszczenia należy wziąć prysznic i dokładnie wysuszyć skórę oraz włosy. We wnętrzu można przebywać 8-15 minut. Następnie należy wziąć zimny prysznic i powtórzyć procedurę. W zależności od przystosowania organizmu można takich potworzeń wykonać 1-3. Po zakończeniu sesji należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu.

Jacuzzi Bahama
Jacuzzi przeznaczone jest dla 6 osób. Swoją popularność osiągnęło dzięki dobroczynnym wpływom na organizm. 10-15-minutowa kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, ale również pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii. Takie kąpiele są zalecane głównie osobom, które odczuwają przemęczenie, stres, bóle kręgosłupa i mięśni, cierpią z powodu obniżonego ciśnienia krwi, mają problemy skóry, cellulit, nadwagę i nieprawidłowy metabolizm. Wizyta w jacuzzi jest też zalecana po korzystaniu z sauny. Kąpiel nie powinna trwać dłużej niż 15 minut, gdyż długa, ciepła kąpiel nadmiernie obciąża układ krwionośny i wysusza skórę.

Godziny otwarcia strefy Spa & Wellness: 10.00 – 21.00. Sauna sucha: 12.00 - 21.00.

Cennik:
- Pakiet SPA Sauna & Jacuzzi - 20 zł./ os. /max. 60 min./
- Pakiet SPA Pełny /grota solna, siłownia, sauna, jacuzzi/ - 35 zł/os. /max. 180 min./

Uwaga:
Rezerwacje na masaże i zabiegi prosimy dokonywać z min. 2 dniowym wyprzedzeniem.

Centrum Rekreacji "u Stolëma"
Ostrzyce, 83-314 Somonino
ul. Droga Kaszubska 8a,

(58) 684 18 77
recepcja@ustolema.pl
Pensjonat u Stolema

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: r4y.pl