Centrum Rekreacji u Stolëma

Rezerwacja

calenderbild
calenderbild
 

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o wszystkich ofertach.

Wesela Na Kaszubach

Są w życiu chwile, które powinnyśmy celebrować w szczególnie wyjątkowy sposób. Taką chwilą jest właśnie ślub, dlatego warto zadbać o niezapomnianą oprawę tego dnia. Chętnie Wam w tym pomożemy i zorganizujemy wesele marzeń w przepięknej scenerii Kaszub.

Dysponujemy dwiema salami: salą restauracyjną dla 100 osób oraz nowo powstałą salą biesiadną dla 130 osób. Dodatkowo istnieje możliwość zakwaterowania 100 osób w pokojach, apartamentach i domkach. 

Nasza restauracja Stolёmowa to doskonałe miejsce na przyjęcie w gronie najbliższych. Nowa aranżacja sali restauracyjnej zainspirowana jest stylem kaszubskim w nowoczesnym wydaniu. Ciepła kolorystyka (beż i czerwień) oraz akcenty dekoracyjne w postaci wzorów nawiązujących do tradycyjnego haftu kaszubskiego sprawiają, że wnętrze sali jest przytulne, subtelne, a przy tym eleganckie. Restauracja jest przestronna i efektownie oświetlona, dzięki czemu idealnie nadaje się na wesele i inne uroczystości rodzinne.

Serwujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz kaszubskiej. Posiadamy również specjalne dania dla dzieci. Przedstawione menu należy traktować wyłącznie jako wstępną propozycję i podstawę do dalszych ustaleń. Ostateczne menu, godziny wydawania posiłków, ustawienie stolików, wyznaczenie miejsca na parkiet taneczny, wystrój sali i inne kwestie organizacyjne ustalane są indywidualnie według preferencji i oczekiwań klienta.

Proponujemy Państwu dwie wersje menu weselnego:

* menu klasyczne w cenie 200 zł./os. obejmujące tradycyjne dania kuchni polskiej,

* menu kaszubskie w cenie 240 zł./os. obejmujące tradycyjne dania kuchni polskiej oraz kuchni kaszubskiej w nowoczesnym wydaniu.

 

Cena przyjęcia weselnego obejmuje:

* konsumpcja zgodnie z wybranym menu,

* pełna obsługa i podstawowy wystrój sali /obrusy, pełne nakrycie, serwetki, świece/,

* apartament dla Młodej Pary,

* tradycyjne przywitanie nowożeńców chlebem i solą,

* przywitanie  gości lampką wina musującego,

* firmowa niespodzianka dla Młodej Pary.

 

Dodatkowo proponujemy szereg atrakcji kulinarnych podczas wesela:

- dzik pieczony  podany z kaszą gryczaną i sosem myśliwskim – od 1300 zł.,

- udziec wieprzowy podany z kapustą zasmażaną i sosem żurawinowym – od 500 zł.,

- kaszubski stół wiejski z wędlinami i rybami /swojskie wędliny, szynki, zylc, salceson, ryby wędzone, śledź z zalewie octowej/ – od 800 zł.,

- bufet owocowy – od 500 zł.,

- dodatkowy bufet dań ciepłych np. żeberka w miodzie, wątróbka z jabłkami i żurawiną, pierogi z gęsiną z sosem kurkowym, goloneczki na kapuście, bigos z kiełbasą, lin w sosie śmietanowym – kalkulacja indywidualna.

We własnym zakresie zapewniają Państwo oprawę muzyczną, napoje, alkohole, ciasta oraz dodatkowy wystrój. Istnieje możliwość zakupu alkoholi i napojów w naszej restauracji wg indywidualnej kalkulacji. Nie pobieramy opłaty za schłodzenie i serwowanie alkoholu.

Centrum Rekreacji "u Stolëma"
Ostrzyce, 83-314 Somonino
ul. Droga Kaszubska 8a,

(58) 684 18 77
recepcja@ustolema.pl
Pensjonat u Stolema

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: r4y.pl