Centrum Rekreacji u Stolëma

Noclegi na Kaszubach

Pokoje Domki

Chcąc zapewnić najwyższy komfort naszym Gościom, w Centrum Rekreacyjnym U Stolëma udostępniamy aż 19 przytulnych pokoi dwu-, trzy- i czteroosobowych, a także specjalny Pokój Studio podzielony na pomieszczenie dzienne oraz sypialnię. Z każdego pomieszczenia rozpościera się piękny widok na malownicze jezioro bądź bujny las. Nasze pokoje wyposażone są w balkon, na którym można wypić aromatyczną kawę lub poczytać książkę przy akompaniamencie śpiewu ptaków. Wewnątrz każdego pomieszczenia znajduje się telewizor, łoże małżeńskie lub pojedyncze, przestronna szafa, stoliki nocne i osobna łazienka. Ponadto na terenie naszego pensjonatu Goście mają dostęp do wi-fi.

Z myślą o cztero- i sześcioosobowych grupach oprócz pokoi do dyspozycji Gości udostępniamy urokliwe domki kryte strzechą. Chatka składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka. Na górze natomiast Goście mają do dyspozycji dwa osobne pokoje dwuosobowe. Ponadto mogą korzystać z małego balkoniku. W koszt noclegu wchodzi również: śniadanie, strefa Spa & Wellness, zewnętrzny basen rekreacyjny, ścieżka zdrowia i wiele innych udogodnień i atrakcji.

Apartamenty Pole namiotowe

Dla Gości, którym zależy na podwyższonym komforcie przygotowaliśmy luksusowe apartamenty o wysokim standardzie. Udostępniamy cztery pomieszczenia, których wystrój opiera się na czterech porach roku. Do dyspozycji Gości oddajemy przestronny salon wyposażony między innymi w telewizję i miniwieżę, przytulną sypialnię z łożem małżeńskim i toaletką oraz nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową. Apartamenty przygotowane są dla par lub grup maksymalnie 6-osobowych. Ponadto w koszt noclegu wliczone jest również pyszne śniadanie, jacuzzi, siłownia, kije do nordic walking, bilard i wiele innych atrakcji.

Nie zapominamy oczywiście o osobach, które zamiast luksusowych pokoi preferują nocleg na świeżym powietrzu. Specjalnie z myślą o nich udostępniamy pole namiotowe o rozległym terenie, na którym umożliwiamy rozbicie własnego namiotu. Nieopodal tego miejsca rozpościera się malownicze jezioro Ostrzyckie, po którym można bez problemu popływać na wypożyczonym sprzęcie wodnym. Do dyspozycji Gości udostępniamy również budynek sanitarny, w którym można w atrakcyjnych warunkach zażyć kąpieli. Ponadto udostępniamy plac zabaw dla dzieci i specjalne miejsce przeznaczone do grillowania.

Ostrzyce, 83-314 Somonino
ul. Droga Kaszubska 8a

tel. (58) 684 18 77
recepcja@ustolema.pl

Pensjonat u Stolema

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: r4y.pl