Centrum Rekreacji u Stolëma

Rezerwacja

calenderbild
calenderbild
 

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o wszystkich ofertach.

Wiosenne Nowości

Wiosnę czuć nie tylko w powietrzu, ale również w Stolemie. Czas się ruszyć do pracy - nie tylko w ogródku, ale również nad sobą! Stolemowa Strefa Spa & Wellness oferuje coraz więcej możliwości odprężenia, relaksu i zabiegów wellness.

 

pliki/uStolema/Pliki/Spa/SPA Nowosci/Masaz3.jpg

Zapraszamy do nowego dwu stanowiskowego gabinetu masażu, w którym z przyjemności masażu mogą korzystać dwie osoby jednocześnie. Salon został urządzony w ciepłych odcieniach brązu i beżu, a klimat tworzy oświetlenie w butelkowych lampach. Malownicze otoczenie wpływa kojąco na zmysły, pozwalając odpocząć i zapomnieć o wszelkich problemach. Zobacz naszą ofertę zabiegów wellness.

 

pliki/uStolema/Pliki/Spa/SPA Nowosci/Kapsula1.jpgNasza oferta wzbogaciła się również o nowe urządzenia wellness. Odpręż się, odmłódź i odżyj w Kapsule Spa, zaawansowanym technologicznie urządzaniu do pielęgnacji wodnej stanowiącej ucieleśnienie idei Spa, które oferuje komfortowy wybór programów stworzonej dla Twojej przyjemności. Harmonia żywiołów łącząca ciepło, parę wodną, saunę, prysznic Vichy, światłoterapię i aromaterapię tworzy najwyższe płynące z pielęgnacji Spa doznania dla ciała i umysłu. Zobacz co oferuje nasza kapsuła.

 

Odwiedź Centrum Rekreacji U Stolëma i zobacz jak kaszubska przyroda rozkwita latem. A Ty razem z nią... bo U Stolëma to miejsce dla Ciebie...

Wróć

Centrum Rekreacji "u Stolëma"
Ostrzyce, 83-314 Somonino
ul. Droga Kaszubska 8a,

(58) 684 18 77
recepcja@ustolema.pl
Pensjonat u Stolema

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: r4y.pl