Centrum Rekreacji u Stolëma

Rezerwacja

calenderbild
calenderbild
 

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o wszystkich ofertach.

Wiaty Grillowe

Wiaty grillowe są atrakcyjnym miejscem dla organizacji mniej formalnych imprez. Świetnie nadają się na integracyjne imprezy przy ognisku, pikniki firmowe czy kaszubskie biesiady połączone z występem kapeli kaszubskiej.

Obecnie na terenie Centrum Rekreacji „U Stolёma” dostępna jest jedna wiata grillowe, któa położona jest bezpośrednio nad brzegiem jeziora na terenie Campingu „Stolёmek”. W okrągłej drewnianej wiacie znajduje się 80 miejsc siedzących oraz ceglany grill. W pobliżu znajduje się również miejsce na ognisko. Wiata jest dostępna w okresie od maja do października.

W przypadku większych potrzeb istnieje możliwość dostawienia ław i parasoli bezpośrednio przy wiacie, co pozwala zwiększyć ilość miejsc siedzących o kolejne 50 miejsc

W wrześniu rozpoczynamy nową inwestycje - budowę Stolёmowej sali biesiadnej, która powstanie w miejscu wiaty grillowej znajdującej się przy budynku hotelowym. Nowa wiata przeznaczona będzie dla 120 osób. Urzązdona będzie w kaszubskim stylu, w kolorystyce i tematyce nawiązującym do wystroju restauracji.

>
<
Centrum Rekreacji "u Stolëma"
Ostrzyce, 83-314 Somonino
ul. Droga Kaszubska 8a,

(58) 684 18 77
recepcja@ustolema.pl
Pensjonat u Stolema

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: r4y.pl